AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Uus AUTODOC Ads

Teras velg

Teie kuulutus on esimene!
Kategoorias Teras velg pole hetkel kuulutusi, kuid sarnased kuulutused teistes kategooriates võivad teile huvi pakkuda. Palun kasutage meie veebilehe otsingufunktsiooni. Kas soovite kategoorias Teras velg müüa, mitte osta? Olge esimene, kes kuulutab sektsioonis Teras velg.

Teid võivad huvitada ka:

Terasveljed teie lähistel: kasutatud ja uued, eramüüjatelt ja äridelt

Terasveljed on rataste osad, mis on ühendatud rattarummuga ja mida kasutatakse rehvide paigaldamiseks. Need kuuluvad enamiku autode baasvarustusse: väikesed ja keskmise suurusega sõiduautod, maasturid ja tööautod.

Positiivsed küljed:

  • Madal hind.

  • Hea vastupidavus löökide suhtes.

  • Remonditavus.

Negatiivsed küljed:

  • Suur korrosioonioht.

  • Halb välimus.

  • Suur kaal.

Nende osade tööiga pole piiratud. Need asendatakse tõsiste kahjustuste korral, kui remont on võimatu või ebapraktiline. Rikke tunnusmärgid on deformeerumine (sealhulgas nende servade), praod ja korrodeerumine.

Paljud autoomanikud paigaldavad oma autodele terasvelgede asemel valuveljed, et vähendada vedrustamata massi ja parandada sõiduki välisilmet. On võimalik osta heas seisukorras kasutatud osi ja oluliselt säästa.

Meie kuulutuste veebilehekülg, AUTODOCi autokuulutused aitab teil mõne klikiga leida enda lähistelt uusi ja kasutatud autovaruosi. Enne eramüüjatelt ostmist võite nendega silmast silma kohtuda, et kaupa kontrollida ja see otse nende käest kätte saada. Jaemüüjad pakuvad laia valikut sõiduautode ja tööautode osi, andes neile garantii.

Kui teil on osi, mida te ei vaja, siis müüge need AUTODOCi autokuulutuste abil kiiresti maha. Avaldage kuulutused tasuta ja leidke enda kaubale ostja.