AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Uus AUTODOC Ads

Alumiinium velg

Teie kuulutus on esimene!
Kategoorias Alumiinium velg pole hetkel kuulutusi, kuid sarnased kuulutused teistes kategooriates võivad teile huvi pakkuda. Palun kasutage meie veebilehe otsingufunktsiooni. Kas soovite kategoorias Alumiinium velg müüa, mitte osta? Olge esimene, kes kuulutab sektsioonis Alumiinium velg.

Teid võivad huvitada ka:

Valuveljed teie lähistel: kasutatud ja uued, eramüüjatelt ja äridelt

Paljude äri- ja kõrgema klassi autode baastrimmitaseme juurde kuuluvad valuveljed. Neid kasutatakse laialdaselt standardsete terasvelgede alternatiivina. Neid kasutatakse sõiduki massi vähendamiseks ja auto välimuse esteetiliseks muutmiseks. Korrosiooni suhtes vastupidavad. Samas on neil halb plastilisus ja tugeva löögi korral võivad need mõraneda.

Sõltuvalt toote materjalist võivad need autoosad olla:

  • Alumiiniumist. Need on kõige populaarsemad. Nende kerge kaal tagab sujuva sõidu. Kodarate arv võib varieeruda.

  • Magneesiumist. Need on alumiiniumvelgedest veelgi kergemad ning on lisaks vastupidavad, kuid neile on omane iseloomustab kõrge hind. Neid kasutatakse peamiselt sportautode jaoks.

Sõltuvalt konstruktsioonist võivad nad olla:

  • Valatud. Valmistatud ühest metallitüübist.

  • Sepistatud. Valmistatud kahest või kolmest teras- või titaanpoldiga ühendatud osast. Kasutatakse luksuslike sportautode tuunimiseks. Nad näevad välja stiilsed ja rõhutavad nende autode võimsust. Kui velg on kahjustatud, saab selle ühekaupa välja vahetada. Kallid.

Kui soovite osta valuvelgi, kuid te pole kindel, kas need sobivad teie sõidukile, siis mõelge kasutatud osadele. AUTODOCi autokuulutuste veebisaidilt leiate tohutu valiku kasutatud ja uusi autovaruosi eramüüjatelt ja äridelt. Leiate hõlpsasti sobivad tooted ja teil on võimalus need enne ostu üle vaadata.

Kui kasutate AUTODOCi tasuta autokuulutuste platvormi, siis saate vajalikud osad kiiresti ja probleemideta maha müüa.