AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Uus AUTODOC Ads

Talverehvid

Teie kuulutus on esimene!
Kategoorias Talverehvid pole hetkel kuulutusi, kuid sarnased kuulutused teistes kategooriates võivad teile huvi pakkuda. Palun kasutage meie veebilehe otsingufunktsiooni. Kas soovite kategoorias Talverehvid müüa, mitte osta? Olge esimene, kes kuulutab sektsioonis Talverehvid.

Teid võivad huvitada ka:

Talverehvid teie lähistel: kasutatud ja uued, eramüüjatelt ja äridelt

Talverehvid suudavad oma elastsuse hästi säilitada isegi miinuskraadide juures. Spetsiaalne soontemuster tagab hea haarduvuse teepinnaga. Neile võib paigaldada naastud.

Tüübid:

  • Põhjamaised. Neil on sügavad sooned ning nad on ideaalsed lumistel ja jäistel teedel sõitmiseks. Nad kaotavad oma haarduvuse märgadel ja kuivadel pindadel. Sobivad rahulikuks sõiduks.

  • Euroopa. Tagavad hea veeeemalduse. Suurepärane jõudlus kuivadel, märgadel ja lörtsistel teedel. Sobilikud agressiivseks sõidustiiliks. Kaotavad oma juhitavuse ja maastikujõudluse kinnisel lumel.

Eri tüüpi soontemustrid:

  • Sümmeetriline suunata muster. Optimaalne linnateede jaoks ja lumistele teedele.

  • Sümmeetriline suundmuster. Sobivad vihmaga sõitmiseks. Vähendavad sõiduki jõudlust maastikul lahtisel lumel sõitmisel.

  • Asümmeetriline suunata muster. Mitmekülgne valik piirkondadele, mida iseloomustavad muutlikud ilmastikutingimused.

Keskmise aastase läbisõiduga kuni 10 000 km on nende tööiga umbkaudu viis aastat. Need rehvid tuleb välja vahetada siis, kui nende mustri sügavus on alla 4 mm, kui nad hakkavad pragunema või kui nad kaotavad oma elastsuse.

Ostke uusi ja kasutatud rehve enda lähistelt AUTODOCi autokuulutuste abil. Leppige eramüüjaga kohtumine kokku, et kaup üle vaadata ning nende hinna osas kaubelda. Teil on võimalik osta varuosi mitte ainult eraautole, vaid ka töösõidukitele.

Kui teil on autoosi, mida te ei vaja, siis müüge need AUTODOCi autokuulutuste veebilehel maha. Kuulutuste avaldamine on alati tasuta.