AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Uus AUTODOC Ads

Suverehvid

Teie kuulutus on esimene!
Kategoorias Suverehvid pole hetkel kuulutusi, kuid sarnased kuulutused teistes kategooriates võivad teile huvi pakkuda. Palun kasutage meie veebilehe otsingufunktsiooni. Kas soovite kategoorias Suverehvid müüa, mitte osta? Olge esimene, kes kuulutab sektsioonis Suverehvid.

Teid võivad huvitada ka:

Suverehvid teie lähistel: kasutatud ja uued, eramüüjatelt ja äridelt

Suverehve iseloomustab jäikus, kauakestvus ja vastupidavus temperatuurile. Nad tagavad hea haardumise teega ja juhivad tõhusalt vett kontaktalalt eemale.

Turvise muster võib olla:

  • Sümmeetriline. See on kõige populaarsem. Need rehvid on suurepärased vesiliu vältimiseks. Nad sobivad kõige paremini tagaveolistele sõidukitele. Vastupidavad ja madala hinnaga. Nende paigaldamisel peaksite arvestama ratta pöörlemissuunda.

  • Sümmeetriline suunata muster. Need suverehvid on mitmekülgsed ja taskukohased.

  • Asümmeetriline suundmuster. Need rehvid sobivad suurepäraselt vihmastel päevadel sõitmiseks tänu turvise pehmemale sisemisele osale ja heale veeeemaldusvõimele. Need on vastupidavad ja vähendavad kütusekulu. Nad pikendavad pidurdusteekonda sõidukitel, millel pole ABSi.

  • Asümmeetriline suunata muster. Siseosa laiad sooned juhivad vett kiiresti eemale, parandades vihmase ilma korral sõiduki stabiilsust. Jäik turvis parandab manööverdusvõimet. Optimaalsed agressiivseks sõidustiiliks.

Profiili kõrguse (küljepindala) järgi:

  • Kõrge profiiliga rehvid. Ei sobi manöövriteks suurel kiirusel. Kaitsevad velge, kui ratas läbib löökaugu.

  • Madala profiiliga rehvid. Tagavad kurvides suurepärane juhitavus. Sobivad sõitmiseks kvaliteetsetel teedel.

AUTODOCi autokuulutuste veebilehelt saate osta kasutatud ja uusi autovaruosi enda lähistel asuvatelt eramüüjatelt ja äridelt. Saate kauba üle vaadata ja selle hinna üle läbirääkimisi pidada. See aitab teil ka tarnelt kokku hoida.

Kui soovite müüa töökorras osi, mida te ise ei vaja, siis avaldage lihtsalt oma kuulutus meie veebilehel. See on tasuta.