AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Uus AUTODOC Ads

ATVd ja mootorsaanid

Teie kuulutus on esimene!
Kategoorias ATVd ja mootorsaanid pole hetkel kuulutusi, kuid sarnased kuulutused teistes kategooriates võivad teile huvi pakkuda. Palun kasutage meie veebilehe otsingufunktsiooni. Kas soovite kategoorias ATVd ja mootorsaanid müüa, mitte osta? Olge esimene, kes kuulutab sektsioonis ATVd ja mootorsaanid.

Teid võivad huvitada ka:

ATVd ja mootorsaanid teie lähistel: kasutatud ja uued, eramüüjatelt ja äridelt

ATVd ja mootorsaanid on mõeldud sõitmiseks karmil maastikul ja lumistel teedel.

ATVde tüübid:

  1. Sport. Neil on võimsad mootorid, manuaalkäigukast ja sõltumatu vedrustus. Mõeldud dünaamiliseks sõiduks sillutatud või pinnasteedel.

  2. Otstarbesõidukid. Sellise sõiduki mootori töömaht on kuni 1 liiter ja sel on variaatorkäigukast, aeglane käik, nelikvedu, sõltumatu vedrustus, veokonks ja vints. Sobib kalapüügi- ja jahipidamiskohtadesse sõitmiseks. Sageli on neil kaks istekohta.

  3. Kõrvutiistmetega. Neil on mitu istet, katus ja laiad rehvid. Ideaalne pikkadele teekondadele.

Mootorsaanide tüübid:

  1. Sportsaan. Need on varustatud võimsate mootorite ja amortisaatoritega. Kerge saan. Ei sobi lahtisel lumel sõitmiseks.

  2. Mägisaan. Suurepärased sõiduomadused mägedes ja sügaval lumel.

  3. Ristandsaan. Sel on hea manööverdusvõime. Tuleb toime mis tahes raskusega marsruudil.

  4. Reisisaan. Mööda radu sõitmiseks mõeldud. Sel on kaks soojendusega istet. Varustatud veokonksudega.

  5. Noortele mõeldud saan. Lihtne juhtida, omavad sisseehitatud turvasüsteemi. Enamik mudeleid sobivad üle üheksaaastastele lastele.

AUTODOCi autokuulutuste veebilehel on lai valik uusi ja kasutatud sõidukeid eramüüjatelt ja äridelt. Korraldage kauba ülevaatamiseks ja selle hinna osas läbi rääkimiseks teie lähistel asuva müüjaga kohtumine.

Veebiteenus AUTODOCi autokuulutused annab teile võimaluse teenida lisaraha. Avaldage enda jaoks mittevajalike sõidukite müügi kohta tasuta kuulutus ja leidke kiiresti huvitatud ostja.