AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Uus AUTODOC Ads

Poritiib / ehitusosad

Teie kuulutus on esimene!
Kategoorias Poritiib / ehitusosad pole hetkel kuulutusi, kuid sarnased kuulutused teistes kategooriates võivad teile huvi pakkuda. Palun kasutage meie veebilehe otsingufunktsiooni. Kas soovite kategoorias Poritiib / ehitusosad müüa, mitte osta? Olge esimene, kes kuulutab sektsioonis Poritiib / ehitusosad.

Teid võivad huvitada ka:

Keretiivad teie lähistel: kasutatud ja uued, eramüüjatelt ja äridelt

Keretiivad takistavad mustuse ja kivide rataste alt lendamist auto liikudes. Neil on aerodünaamiline ja esteetiline funktsioon. Kokkupõrke korral neelavad nad osa löögist, et kaitsta mootoriruumi. Autokere muude osade või võõrkehadega kokkupuutumisel võib nende värv kahjustuda, mis põhjustab korrosiooni.

Osade tüübid nende asukoha järgi:

  • esi- ja taga-;

  • parempoolne ja vasakpoolne.

Esikeretiivad on kinnitatud poltide või klambritega, tagumised on aga keevisega.

Materjali järgi:

  • Metallist. Tugev ning kerge kokkupõrke korral parandada.

  • Plastikust. Kerge kuid vähekestev.

Täiendavate elementide järgi:

  • õhutusavaga pidurite jahutamiseks;

  • lisasuunatulega;

Kui osa on tõsiselt kahjustatud, siis tuleb see uuega asendada. Tänu kasutajasõbralikule liidesele saate keretiiva kiiresti osta AUTODOCi autokuulutuste veebilehelt. Tuntud tootjad pakuvad uusi osasid, millele kehtib garantii. Ning kui te soovite raha kokku hoida, siis vaadake eramüüjate pakkumisi.

Koduses garaažis on teil kindlasti kasutatud autovaruosi, mille saate maha müüa. Jagage oma kuulutusi AUTODOCi autokuulutuste lehel tasuta. See aitab teil kiiresti enda lähistelt ostja leida. Võite kokku leppida ka näost näkku kohtumise, et näidata osade töökõlblikkust ja leppida kokku hinna osas.

Veebiplatvormi kasutamine on väga mugav, kuna kõik pakkumised on koondatud ühte kohta.