AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Uus AUTODOC Ads

Veoauto varuosad

Teie kuulutus on esimene!
Kategoorias Veoauto varuosad pole hetkel kuulutusi, kuid sarnased kuulutused teistes kategooriates võivad teile huvi pakkuda. Palun kasutage meie veebilehe otsingufunktsiooni. Kas soovite kategoorias Veoauto varuosad müüa, mitte osta? Olge esimene, kes kuulutab sektsioonis Veoauto varuosad.

Teid võivad huvitada ka:

Veoautode varuosad teie lähistel: kasutatud ja uued, eramüüjatelt ja äridelt

Veoautode osad on sõites pidevalt suurte pinge all. Võrreldes sõiduautode varuosadega lagunevad need kiiremini ja neid tuleb sagedamini vahetada.

Lühikese tööeaga osad:

  • Pidurikettad. Sõiduki ja lasti suure massi tõttu on neil kalduvus kõverduda ja mõraneda.

  • Tuuleklaas. Tavaliselt kahjustavad neid kivid, mis lenduvad eessõitvate autode rataste alt.

  • Filtrid. Neid tuleb regulaarselt vahetada. Veokitel on ka filtrid, mis on mõeldud roolivõimendi vedeliku ja antifriisi filtreerimiseks jahutussüsteemis. Õhkpidurisüsteemis kasutatakse spetsiaalseid õhukuivateid.

  • Lehtvedrud. Kõige sagedamini lagunevad need veoauto ülekoormuse, määrdeaine puudumise või maastikul sõitmise korral.

  • Käiguvahetus. See laguneb vale kasutamise tagajärjel: käigu vahetamine valel ajal, tagasikäigu sisselülitamine edasi liikudes, pidurdamisel liiga kiiresti madalama käigu sisselülitamine, siduripedaali liiga pikk vajutamine.

AUTODOCi autokuulutuste veebilehelt leiate alati soodsa hinna. Sealt leiate paljude läheduses asuvate eramüüjate ja äride uute ja kasutatud autovaruosade pakkumised. Silmast silma kohtumisel uurige kindlasti osad põhjalikult üle. Sõlmige kiiresti tehinguid, et säästa oma aega ja raha.

AUTODOCi autokuulutuste abil saate müüa ka osi, mida te ei vaja. Avaldage oma kuulutused tasuta ja teenige lisaraha.