AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Uus AUTODOC Ads

Pidurisüsteem

Teie kuulutus on esimene!
Kategoorias Pidurisüsteem pole hetkel kuulutusi, kuid sarnased kuulutused teistes kategooriates võivad teile huvi pakkuda. Palun kasutage meie veebilehe otsingufunktsiooni. Kas soovite kategoorias Pidurisüsteem müüa, mitte osta? Olge esimene, kes kuulutab sektsioonis Pidurisüsteem.

Teid võivad huvitada ka:

Pidurisüsteemi osad teie lähistel: kasutatud või uus, eramüüjatelt ja äridelt

Pidurisüsteem puutub pidevalt kokku suurte koormustega, eriti kui sageli ja tugevalt pidurdada. See tähendab, et mõned selle osad kipuvad enneaegselt läbi kuluma ja vajavad regulaarset ülevaatust. Näiteks:

  1. Sõiduauto pidurikettad tuleks välja vahetada pärast umbes 100 000 km läbimist.

  2. Uued eesmised piduriklotsid tuleks paigaldada iga 20 000 - 30 000 km järel.

  3. Kui pidurisadulaid tavatingimustes kasutada, siis tuleks need välja vahetada iga 30 000 km järel.

Rikkiste piduritega sõiduki juhtimine on ebaseaduslik. Kui seadme aktiivse ohutuse eest vastutav osa rikneb, siis tuleb see viivitamatult ära parandada või välja vahetada.

Kui soovite kiiresti osta või müüa pidurisüsteemi osi, siis kasutage kõiki AUTODOCi autokuulutuste eeliseid. Meie veebisaidi optimeeritud funktsionaalsuse abil leiate õige komponendi mõne sekundiga. Saage kasutatud autovaruosade suurepäraseid pakkumisi eramüüjatelt või kasutage ära äride pakkumisi. Suurpakkujatel on:

  • lai valik uusi osi;

  • klienditugi;

  • garantii.

Lisaks on teil võimalus avaldada ise tasuta kuulutusi. Avaldage teava enda poolt pakutava kauba kohta veebiplatvormil lihtsalt ja kiiresti ning te leiate kliendi oma kaubale kiiresti. Müüge autovaruosi neile, kes neid vajavad.

Säästke ostudelt ja teenige müümisega AUTODOCi autokuulutuste abil.