AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Uus AUTODOC Ads

Katted

Teie kuulutus on esimene!
Kategoorias Katted pole hetkel kuulutusi, kuid sarnased kuulutused teistes kategooriates võivad teile huvi pakkuda. Palun kasutage meie veebilehe otsingufunktsiooni. Kas soovite kategoorias Katted müüa, mitte osta? Olge esimene, kes kuulutab sektsioonis Katted.

Teid võivad huvitada ka:

Istmekatted teie lähistel: kasutatud ja uued, eramüüjatelt ja äridelt

Autoistmete katted kaitsevad istmete polsterdust kulumise ja mustuse eest. Nad muudavad sõiduki interjööri eripäraseks ja terviklikuks.

Istmekatted on vajalikud järgmistel juhtudel:

  • Kui te kasutate oma autot taksona.

  • Kui te veate erinevaid kaupu või lemmikloomi.

  • Kui teil on nahast või ökonahast istmeid, millel pole soojendust.

  • Kui teil on vaja kiiresti ja odavalt auto sisustust vahetada.

  • Kui te soovite muuta istmed ergonoomilisemaks.

Katete tüübid:

  • Konkreetsele mudelile mõeldud. Valmistatud kindlale sõidukimudelile.

  • Universaalsed. Sobivad enamikule sõidukitest.

Katete tootmiseks kasutatakse tekstiili, Alcantarat, karusnahka, nahka ja kunstnahka. Lisaks on mõnedel katetel soojendus-, massaaži- ja ventilatsioonivõimalus.

Kasutatud katete ostmisel uurige neid hoolikalt ja veenduge, et neil poleks rebendeid, kriimustusi ega plekke. Kontrollige õmbluste ja tõmblukkude seisukorda.

AUTODOCi autokuulutuste veebisaidil on lai valik teie lähistel asuvate eramüüjate kuulutusi. See on suurepärane võimalus kohtumine isiklikult kokku leppida ja kaubaga tutvuda. Teil on võimalik kokku hoida kohaletoimetamiskuludelt ja asuda kohe oma auto hoolduse kallale. Meie platvormilt leiate ka äride pakkumisi isiksustatud katete valmistmiseks.

Kui soovite oma vanu katted pärast nende väljavahetamist maha müüa, siis avaldage tasuta kuulutus. AUTODOCi autokuulutused aitavad teil leida teie toodetest huvitatud ostjaid ja teha head kaupa.