AUTODOC Shop AUTODOC Partners AUTODOC Club Uus AUTODOC Ads

Automatid

Teie kuulutus on esimene!
Kategoorias Automatid pole hetkel kuulutusi, kuid sarnased kuulutused teistes kategooriates võivad teile huvi pakkuda. Palun kasutage meie veebilehe otsingufunktsiooni. Kas soovite kategoorias Automatid müüa, mitte osta? Olge esimene, kes kuulutab sektsioonis Automatid.

Teid võivad huvitada ka:

Automatid teie lähistel: kasutatud ja uued, eramüüjatelt ja äridelt

Automatid kaitsevad salongi põrandat mustuse ja niiskuse eest ning muudavad selle puhastamise lihtsamaks. Nad vähendavad müra ja muudavad salongi hubasemaks ja mugavamaks.

Sõltuvalt materjalist võivad nad olla valmistatud:

  • Tekstiilist. Näevad esteetilised välja. Imavad hästi niiskust ja erinevat tüüpi mustust, kaitstes nii salongi korrosiooni eest. Nõuavad põhjalikku hooldust, sest kui nad märjaks saavad, tuleb neid kuivatada.

  • Kummist. Valmistatud naturaalsest kummist. Neid on lihtne hooldada, kuid nad ei ima niiskust.

  • Polüuretaanist. Kulumiskindlad ja kergemad kui kummist matid.

Automatte ostes veenduge alati, et need oleksid põrandale kindlalt kinnitatud. Neil on spetsiaalsed ribid või naastud ja neid saab kinnitada klambrite või silmustega. Valesti paigutatud matt võib sõidu ajal takistada juurdepääsu pedaalidele ja põhjustada autoõnnetuse.

Tähtis! Pealmine pind peaks olema libisemiskindel, vastasel juhul suureneb oht õnnetuseks. Samuti peaksite veenduma, et matil pole püsivat halba lõhna.

Lisatarvikute kvaliteeti ja seisukorda saate hinnata, kohtudes müüjaga silmast silma. Kuulutusteplatvorm AUTODOCi autokuulutused aitab teil leida teie lähistelt uute ja kasutatud autovaruosade pakkumisi eraisikutelt ja äridelt. Kui teil on heas korras esemeid, mida te ei vaja, siis müüge need AUTODOCi autokuulutuste lehel maha. Postitage oma kuulutused tasuta ja leidke kiiresti oma kaupadest huvitatud olevad ostjaid.